Hoki Väravad

Hoki Väravad

Määra kahanevas suunas
Filter
Määra kahanevas suunas
Filter

Hoki väravad

Jäähalli treeningutele minemine on kahtlemata iga hokimängija igapäevaosa. Ent sellega kõik ei lõppe. Kui soovite saada professionaaliks, tuleb treenida ka kodus ning see tähendab, et teile kulub ära oma hokiväljak koos väravatega. Selleks, et leida enda vajadustele ja võimalustele vastav värav, soovitame tutvuda netipoe Hockeypoint.ee pakutava valikuga.

Tunnustatud kaubamärgid

Sõltumata sellest, kas Teie eesmärk on luua oma väljak professionaalseteks treeninguteks või lihtsalt sõprade või tuttavatega meele lahutamiseks, on oluline valida kvaliteetsed hoki väravad. Hockeypoint.ee on oma sortimenti valinud kaupu maailma parimatelt tootjatelt, nende seas Bauer, Blue Sports, CCM, SL ja Warrior. Selleks, et tutvuda kindla tootja väravatega, soovitame kasutada lehe ülaosas olevaid filtreid, mille järgi saate valida omale sobiva värvi ning hinna.

Erinevad mõõtmed

Standardseid hokiväravaid kasutatakse enamasti trennis ning võistlustel, mis toimuvad suurtel väljakutel, mille mõõtmed on ligikaudu 30 x 60 meetrit. Samas on mõistetav, et kodustes tingimustes on nii suurt ala keeruline leida, mistõttu on ka kodused väravad väiksemad. Nagu näete Hockeypoint.ee kauba seast, müüme hoki väravaid eri suurustes, alustades kõige väiksematest, mida on sobilik kasutada kodulähedase tiigi peal, lõpetades suurte väravatega, mida kasutada profitrennides.

Värvid

Klassikalised väravad on müügil valget ja punast värvi, ent müüme ka siniseid ja kollaseid väravaid. Eraldi müüme ka võrke ja väravakaitsmeid.

Hind

Otsides enda hokimänguks väravaid, olete kindlasti mõelnud ka umbkaudsele summale, mida selle peale kulutada. Hockeypoint.ee’s müüme hoki väravaid, mille hind algab 24 eurost ja lõppeb 190 euroga. Hinda mõjutavad eri asjaolud, sealhulgas tootja, mõõtmed, materjal, kvaliteet ja disain. Kui soovite tegeleda profitasemel hokiga, soovitame valida ka kvaliteetse värava. Omakorda neil, kes soovivad lihtsalt lõbutseda või hobitasemel hokit mängida, sobivad ka odavamad mudelid.