MÄNGIJA KOTID

MÄNGIJA KOTID

Page
Määra kahanevas suunas
Filter
Page
Määra kahanevas suunas
Filter

Hokikotid

Üks esimesi asju, mida peaks tegema, kui Teie võsuke või Te ise plaanite jäähokiga tegelema hakata, või seda juba teete, on soetada hea hokikott. Tänapäeval pakuvad tootjad laia valikut kotte hokivarustuse hoidmiseks ning transportimiseks mängudele ja treeningutele. Netipoes Hockeypoint.ee on müügil parimad Baueri, CCM ja Warrior mudelid, mille seast leiate mugavalt just endale sobiva. Valiku lihtsustamiseks oleme koostanud lühikese juhise kõige olulisema kohta, millega hokikotti ostes arvestada.

Koti kasutamine

Hokikotti ostes on esimene asi, millele mõtlema peate, varustus, mida selles hoida soovite. Nii selle suurus kui ka kogus määravad vajaliku koti mõõtmed, kujunduse ja teisedki aspektid. Muidugi on oluline ka inimene, kes seda spordikotti igapäevaselt kasutab. Kui kotti vajab laps, mõelge, kas ta on piisavalt tugev, et kogu varustust õlgadel või seljas kanda. Lastele ja noortele, aga ka täiskasvanutele, võib ära kuluda ratastel hokikott, mis kergendab varustuse transporti, et seda ei peaks koguaeg ise kandma.

Jaotised

See, kui palju ja milliseid jaotisi on Teil hokivarustuse jaoks tarvis, sõltub kasutamise vajadusest. Näiteks pärast õhtust trenni või võistlust soovite ehk kogu kraami ühte kotti panna, et kiiremini koju jõuda, mistõttu väga palju eri jaotisi tarvis pole. Kui aga laps või noor kasutab kotti üksinda, aitavad vajalikke asju paremini üles leida eri sahtlid. Üks-kaks lisataskut kuluvad alati ära, sõltumata sellest, kes tegu on klassikalise või ratastel kotiga.

Piisavalt vastupidav

Hockeypoint.ee’s müüdavad mudelid on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis ei kulu kiirelt ega rebene. Kuna hokikotti tuleb kanda eri olukordades ja eri ilmaga, ei tee paha veekindlast materjalist kott. Koti tugevdatud põhi kergendab kandmist ning kaitseb varustust põrutuste eest.

Mõõtmed

Kui hokikotti vajab laps või noor, tasub arvesse võtta, et väike sportlane kasvab ning tema varustuski hakkab rohkem ruumi võtma. Täiskasvanud peavad hokikotti soetades aga silmas pidama tarvikute suurust ja kogust, et need mugavalt kotti mahuksid ning samas seal ringi ei loksuks.