Hokikiivrid

Hokikiivrid

Määra kahanevas suunas
Filter
Määra kahanevas suunas
Filter

Hokikiivrid

Hoki on spordiala, mille puhul ei ole pääsu mitmekülgsest varustusest, kus olulist rolli mängib just kiiver. Ilma selleta hokiväljakul viibida ei tohi, kuna hoki puhul on traumade saamise risk suur ning just pea on piirkond, mida tuleb eriti kaitsta. Meie netipoes Hockeypoint.ee on saadaval erinevat tüüpi hokikiivrid turvaliseks ja mugavaks mänguks nii algajatele kui ka professionaalidele.

Maailmas tuntud kaubamärgid

Meie valikus olevad hokikiivrid on valmistanud maailma parimad spordikaupade tootjad, keda teab ning hindab igaüks, kellele see spordiala südamelähedane on. Bauer, CCM, Mission ja Warrior hokikiivrid tõusevad esile mitmete eelistega, nende seas innovatiivse disaini, mugavuse, kerge kaalu, ohutuse aga ka väga hea hinna poolest, mida pakume üksnes meie, Hockeypoint.ee. Valik on lai ning mitmekülgne, mistõttu leiab siit sobiva kiivri igaüks – nii noor kui vana.

Soeta õigete mõõtmetega kiiver

Kiivri valimisel on mõõtmed eriti tähtsad, kuna kiiver peab ühilduma just sinu peakujuga ehk ei tohi olla ei liiga suur ega ka liiga väike. Kui ostate kiivrit endale või kellelegi teisele, tuleb täpselt mõõta pea ümbermõõt, mille järgi saab ka aru, mis mõõtmetega mudelit Teil tarvis läheb. Kui juhtub, et mõõtmed on kahe vahel, siis on kindlam võtta suurem.

Kui teil tekib hokikiivri mõõtmete valimisel küsimusi, võtke julgelt meiega ühendust ning aitame teil leida sobivaima mudeli.

Vastupidavad materjalid

Spordikaupade, sealhulgas hokikiivrite valmistajad otsivad pidevalt uusi võimalusi, kuidas varustuse kvaliteeti, mugavust ja ohutust parandada. Kiivrite materjali ning kujundust testitakse ja parandatakse pidevalt, et neid löökide vastu veel kindlamaks teha ning muuta need treeningutel ja võistlustel mugavamaks. Internetipoes Hockeypoint.ee leitavad kiivrid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja nende polsterdus püsib mugav ka pikal kasutamisel.

Vähemtähtis pole ka võre kiivri ees, mis kaitseb nägu löökide eest, ent tagab ühtlasi hea nähtavuse. Lisaks hokikiivritele pakume ka muud tüüpi hokivarustust nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele.