Hoki Trenažöörid

Hoki Trenažöörid

Page
Määra kahanevas suunas
Filter
Page
Määra kahanevas suunas
Filter

Hoki trenažöörid

Hoki trenažöör on praktiline ja tõhus vahend, mida sportlased kasutavad erinevate oskuste arendamiseks nii jääl kui ka mujal. Selle abiga on võimalik teha harjutusi, mis aitavad parandada erinevaid tehnikaid ning kiirust, jõudu, koordinatsiooni, lööke ja reaktsioonikiirust.

Internetipoest Hockeypoint.ee on võimalik soetada erinevat tüüpi trenažööre:

  • Fitness multitrainer trenažöör – lihtsalt kaasaskantav ja ülesseatav seadeldis, mis arendab jõudu, stabiilsust, painduvust, vastupidavust ja süvalihaseid. Trenniks kasutatakse eelkõige inimese enda raskust. Trenažööri abil saab teha üle 300 eri harjutuse;
  • Lisaraskus hokikepile – nuiale lisatav raskus arendab jõudu, vastupidavust ja mängutehnikat;
  • Harjutuspind – aitab arendada manööverdusoskust, täpsust, reaktsiooni ja kiirust; 
  • Sihtmärk – on mõeldud täpsuse arendamiseks; 
  • Löögipind – aitab arendada löögioskust ja jõudu. 

Eri tootjad

Netipoes Hockeypoint.ee saab osta hoki trenažööre ja harjutusvahendeid mitmetelt maailma tippu kuuluvatelt tootjatelt nagu AR Sports, Bauer, Blue Sports, CCM, Hockey Revolution ja SL. Selleks, et vajalikku vahendit paremini leida, soovitame kasutada lehe ülaosas asuvaid filtreid.

Lai hinnavahemik

Paljud ostjad peavad kaupa valides kõige enam silmas kauba hinda. Hockeypoint.ee’s müüdavad treeningtrenažöörid on taskukohase hinnaga, alates 17 eurost kuni 112 euroni. Trenažööri hind sõltub selle tüübist, tootjast, kasutatud materjalidest ja disainist.

Valides kodus või mujal kasutamiseks treeningvahendeid, tuleb mõelda sellele, kas kodus on harjutuse läbiviimiseks piisavalt suur ala ning piisavalt hea pind, kuhu mõnd hoki trenažööri kinnitada. Vähemtähtis pole lugeda ka kasutusjuhendit, et viia harjutusi läbi korrektselt ja turvaliselt.

Ühtlasi soovitame konsulteerida professionaalse treeneriga, enne kui oma hokioskuste arendamiseks mõne trenažööri soetate. Õigesti valitud ning korrektselt kasutatav hoki trenažöör aitab Teil kiiresti saavutada palju paremaid tulemusi.

Selleks, et meil ostlemine oleks veel meeldivam, tagame üle 60 euro suurustele tellimustele tasuta transpordi Eestis, Lätis ja Leedus.