Mütsid

Mütsid

Page
Määra kahanevas suunas
Filter
Page
Määra kahanevas suunas
Filter

Nokatsid

Mütsi kandmine ei tulene ainult praktilisest tarvidusest, mida põhjustab soe või vastupidi, külm aeg. Need on ka stiilielemendid, mis aitavad inimestel oma iseloomu väljendada. Nokatsid või käpid peegeldavad oma kujundusega ka Teie huvisid. Näiteks võib spordifännidele meeldida müts nende lemmikmeeskonna logo või sõnumiga. Netipoest Hockeypoint.ee saab osta erinevaid sportlikke, stiilseid ja kvaliteetseid mütse tuntud kaubamärkidelt nagu Adidas, Bauer, CCM, HockeyRevolution, Mission, Reebok, SL, Warrior ja 47 Brand.

Mütsitüübid

Igal mütsil omad omadused:

  • Pesapallimütsid on valmistatud pehmest materjalist ning eesotsas on kas sirge või kõver nokk. Selliseid austavad kogu maailmas mitte ainult sportlased ja noored, aga ka muusikud, spordisõbrad ja paljud teised. Seesuguse mütsi algusajad ulatuvad aastasse 1860, mil sarnase välimusega mütse hakkas kasutama üks New Yorgi pesapallimeeskond. Järkjärgult kasvas nende populaarsus kogu maailmas. Mütsile trükitud meeskonna logo järgi võib selle kandjat identifitseerida kui mingi kindla meeskonna fänni. Mütsi taga oleva rihma järgi võib mütsi suurust kohandada kandja pea suurusega.
  • Nokatsiks võib kutsuda iga mütsi, millel ees nokk on. Naistele mõeldud nokamütsid on enamasti pehmema peaosaga ja väiksema, kõvast materjalist nokaga. Enamasti kantakse neid mütse jahedamatel aastaaegadel. Netipoes Hockeypoint.ee saab osta nokatseid nii meestele, naistele kui ka lastele. Valik on lai, teil tuleb valida üksnes kujundus, mis kõige sümpaatsem näib – ühevärviline või kirju, tagasihoidlik või silmapaistev.