Jäähoki inventuur

  • Selleks, et saada mingi spordiala professionaaliks, tuleb esimene samm astuda iseenesel. Järeleandmatu, aktiivne ning sihipärane treenimine annab varem või hiljem oodatud tulemuse. Ent soovitu saavutamiseks läheb tarvis ka vastavat spordivarustust. Netipoes hockeypoint.ee oleme ühendanud kõige, mis vajalik, et saada suurepäraseks hokimängijaks ning püüda üha kõrgemaid tulemusi.

  • Oma poes pakume kvaliteetseid hokitarvikuid ning muid spordikaupu: Uisud. Meie valikust leiate hokiuiske nii täiskasvanutele kui ka lastele, iluuisutamise uiske naistele ja tüdrukutele ning ka erinevaid lisatarvikuid, muuhulgas terasid, sisetaldu, uisukaitsmeid ja muud tarvilikku.Hokikepid. Müüme kvaliteetseid ning vastupidavaid keppe nii täiskasvanutele kui ka lastele – sealhulgas ka puidust. Lisaks on eraldi müügil teibid, labad, litrid, vaha ning muu tarvilik. Ühtlasi võime valmistada eritellimusel hokikeppe, millele on kirjutatud Teie nimi.

  • Kaitsevarustus – meie laias ning mitmekülgses sortimendis on müügil ka kaitsmed täiskasvanutele ja lastele, muuhulgas põlve-, küünarnuki-, sääre- ja kubemekaitsmed, kiivrid, kindad ja muu sarnane. Kotid – mugavaks hokivarustuse kandmiseks müüme erineivad kotte – nii ratastega kui ilma. Isegi väravavahi kotti või tarvikute kotti on mugav igapäevaselt trenni minnes kaasas kanda.

  • Riietus – tõelised spordisõbrad vajavad ka vastavat riietust. Hockeypoint.ee müüb suvist riietust nagu pluuse, nokatseid, lühikesi pükse ja sviitreid ning talvist riietust nagu soojad mütsid, joped ja spordikostüümid. Muud tarvikud – selleks, et treening ja mängud oleksid edukad, on tarvis ka muud peale hokikepi ja -litri. Meie veebipoest saab osta trennisärke ja jalanõusid, kogu vajamineva hokivarustuse, termopesu, kohtuniku riietuse, teritamisvahendid ning paljugi muud.

  • Väravavahtidele – meie spordipood on mõelnud ka väravavahtide treeningutele mängudeks valmistumisele. Müüme nii väravavahi uiske, kaitsmeid, kindaid, kiivreid, õlakaitsmeid, pükse ja muud. Inline hokikaubad – müüme rulluiske lastele, noortele ja täiskasvanutele – kõike, mida vaja inline mängudeks.

  • Meie spordipoes müüdav kaup pärineb maailma parimatelt kaubamärkidelt nagu Bauer, CCM, Blademaster, Jackson, Reebok, Howies, Warrior ja paljud teised. Sortimenti valides oleme mõelnud sellele, et endale vajaliku leiaksid nii algajad, professionaalid kui ka fännid, sest kes me oleksime ilma oma suurepäraste fännideta! Kui te ei tea, kuidas enda vajadustele vastavat spordikraami leida, võtke ühendust meie vastutulelike spetsialistidega, kes aitavad Teil leida selle, mida vaja.

#HOCKEYPOINT

bauer
ccm
warrior
bauer