Garantii ja keeld

TAGASTAMISE TINGIMUSED

 • Kui soovite loobuda internetikaupluses soetatud kaubast, peate kauba saatma tagasi Hockeypoint.ee : Latvia, Riia (Rīga), Ventspils tänav 50 (Ventspils iela 50 ,Zemgales priekšpilsēta,),LV-1002

 • Kaupa võib tagastada müüjale 30 kalendripäeva jooksul arvates päevast, millal kaup osteti.

 • Hetkel, kui olete kauba kättesaanud, palume kontrollida, kas saadetis vastab Teie poolt tehtud tellimusele – tootja, mudel, värv, suurus ja muud olulised näitajad.

 • Kui soovite kasutada kaubast loobumise õigust – palume järgida järgnevaid soovitusi:

  • kontrollige, kuid ärge kasutage kaupa;

  • säilitage ning ärge rikkuge ära kauba originnalpakendit ja komplektatsiooni.

 • Kauba tagastamise korral kantakse raha tagastatud kauba eest Teie pangakontole, mida kauba eest maksmisel kasutasite, 5 (viie) tööpäeva jooksul arvates kauba tagastamise päevast.

 • Kauba tagastamise või vahetamise korral, kohaletoimetamise tasu ei tagastata ega kompenseerita!

 • Veebipoest ostetud kaupa saab tagastada vaid toimetades selle Hockeypoint.ee kontorisse: Ventspils tänav 50, Latvia, Riia, tuues ise või kasutades kullerteenust. Väiksemate kaupade puhul saab kasutada ka OMNIVAS, DPD või VENIPAK pakiautomaate, märkides T/C "Spice" - Lielirbes tänav 29 (Lielirbes iela 29) ja telefoni nr. (+371) 28 3939 89

 

TEIE ÕIGUSED

Teil on õigus kõigile seadusega ettenähtud õigustele seoses teie isikuandmete töötlemisega, eriti järgmised õigused:

 • Õigus saada teavet isikuandmete töötlemise kohta: see privaatsuspoliitika annab teile ülevaate sellest, kuidas "Hockeypoint.ee" teie isikuandmeid töötleb: täpsema teabe saamiseks võtke palun ühendust "Hockeypoint.ee".
 • Õigus juurdepääsule teie isikuandmetele vastavalt kehtivatele õigusaktidele.
 • Õigus andmeid uuendada ja parandada: saate igal ajal taotleda andmete uuendamist ja ebaõigete andmete parandamist. Saate seda teha, saates taotluse "Hockeypoint.ee" või kasutades "Hockeypoint.ee" iseteenindusplatvormi.
 • Õigus esitada vastuväiteid: teil on õigus esitada vastuväiteid oma isikuandmete töötlemisele "Hockeypoint.ee'' poolt, kui isikuandmeid töödeldakse "Hockeypoint.ee" seaduslike huvide huvides. Õigus piirata andmete töötlemist: saate paluda "Hockeypoint.ee" piirata teie isikuandmete töötlemist.
 • Õigus andmete kustutamisele: saate paluda "Hockeypoint.ee" kustutada teie isikuandmed.
 • Õigus tagasi võtta nõusolek isikuandmete töötlemiseks: kui teie isikuandmete töötlemine põhineb teie nõusolekul, võite igal ajal selle nõusoleku tagasi võtta ja "Hockeypoint.ee" lõpetab teie isikuandmete töötlemise antud eesmärgil.
 • Õigus andmete ülekandmisele: võite paluda "Hockeypoint.ee" pakkuda teile kirjalikus vormis või üldtunnustatud digitaalses vormingus isikuandmeid, mille olete esitanud. Tehniliselt teostatavuse korral võite samuti paluda "Hockeypoint.ee" edastada need andmed kolmandale teenusepakkujale. 
 • Selleks, et kasutada neid õigusi, võtke palun ühendust "Hockeypoint.ee", kasutades kontaktandmeid, mis on toodud "Kontaktandmete" jaotises. Teatud juhtudel võib "Hockey Point" paluda elektrooniliselt allkirjastatud dokumendi, kui on vaja lisapääsu või andmete töötlemist. "Hockeypoint.ee" vastab kõigile taotlustele nii kiiresti kui võimalik, kuigi vastused võivad võtta kuni 30 päeva. Palun oodake kannatlikult meie vastust.
 • "Hockeypoint.ee" austab andmesubjektide õigusi vastavalt kehtivatele õigusaktidele. Pange tähele, et "Hockeypoint.ee" privaatsuspoliitikas nimetatud andmesubjektide õigused ei ole absoluutsed ega piiranguta. Teie õigusi võidakse mõnikord piirata teiste andmesubjektide õiguste või "Hockeypoint.ee" seaduslike huvide tõttu.

ÜLDSÄTTED

1.1 See dokument kirjeldab lepingut teie (Ostja, teie) ja SIA SPORTS LUKSS vahel (Juriidiline aadress: Augšiela 1, Rīga, LV –1009, Latvia, Aadress:Ventspils iela 50 , Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002,   E-mail: [email protected], VAT  Number: LV40103087159,Registrikood 40103087159 (SIA SPORTS LUKSS, meie; koos - Osapooled ja igaüks eraldi - Osapool) seoses teie SPORTS LUKSS veebisaidi hockeypoint.ee (Veebileht) kasutamisega ostude sooritamiseks.

1.2 Ostes veebisaidilt, kinnitab Ostja, et on lugenud ja nõustub nende kasutustingimuste ning Hockeypoint.ee privaatsuspoliitikaga.

1.3 Kui Osapoolte vahel on vastuolulisi tingimusi, järgitakse järgmist hierarhiat tingimuste tõlgendamiseks ja rakendamiseks: (i) Eri tingimused (kui on olemas); (ii) Privaatsuspoliitika; (iii) Kasutustingimused. Niisiis, kõrgemal järjestatud tingimused on eelistatumad kui madalamal järjestatud tingimused (näiteks Eriteenused on eelistatumad kui Kasutustingimused).

1.4 Neid kasutustingimusi ei tohi vastuolus olla Läti Vabariigi kohaldatavate seadustega ja vaidluste korral või kui info puudub, täiendatakse need kohaldatava seadusandlusega.

1.5 Kaupade ostmist Hockeypoint.ee võivad teha ainult vähemalt 18-aastased isikud. Alla 18-aastased või alaealised oma elukoha jurisdiktsioonis ei tohiks ühelgi ajal ega ühelgi viisil tellimust teha. Tellimuse esitamisel Veebisaidil kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane või olete saanud oma vanemalt või seaduslikult eestkostjalt, kes on vähemalt 18-aastane ja on teie nimel aktsepteerinud need kasutustingimused, tellimuse esitamiseks loa.

1.6 Hockeypoint.ee jätab endale õiguse ühepoolselt muuta neid Kasutustingimusi ja toodete hindu oma ettevõtte efektiivsuse, konkurentsivõime, jätkusuutliku kasvu ja kaupade sortimendi täiendamise või ümberkorraldamise eesmärgil. Muudatused nendesse Kasutustingimustesse ja toodete hindadesse jõustuvad alates nende avaldamisest Veebisaidil. Kui olete esitanud tellimuse enne muudatuste jõustumist nendesse Kasutustingimustesse, võivad tellimusele kohalduda tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimused, kui seadus või need Kasutustingimused ei sätesta teisiti.

 

ATTENTION! Sticks MUST have original manufacturers stickers, barcodes etc. still on the stick.

Kauba tagastamise kohta lisainfo saamiseks kirjuta e-mailile [email protected]